تاریخ : یکشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۴۰۲ Sunday, 3 March , 2024
1

برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره تئاتر لرستان اعلام شدند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

  • کد خبر : 135067
برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره تئاتر لرستان اعلام شدند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، امروز پنجشنبه هیئت داوران سی و پنجمین جشنواره تئاتر لرستان نفرات زیر را به عنوان برترین های بخش های مختلف جشنواره معرفی کردند. “بخش مرحله” ۱- طراحی پوستر: تقدیر: لوح سپاس به همراه جایزه نقدی به طراح پوستر نمایش «بوبوک» در شهرستان دلفان و به «هومن مرادی» نمایش «شادی در اورسااز […]

به گزارش خبرنگار مهر، امروز پنجشنبه هیئت داوران سی و پنجمین جشنواره تئاتر لرستان نفرات زیر را به عنوان برترین های بخش های مختلف جشنواره معرفی کردند.

“بخش مرحله”

۱- طراحی پوستر:

تقدیر: لوح سپاس به همراه جایزه نقدی به طراح پوستر نمایش «بوبوک» در شهرستان دلفان و به «هومن مرادی» نمایش «شادی در اورسااز شهر خرم آباد اهدا شد.

رتبه برتر: هیئت داوران هیچ انتخابی در این دسته نداشتند.

۲- طراحی نور:

مقام اول: «علیرضا زرین» دیپلم افتخار و جایزه نقدی دریافت کرد شادیطراح گریم نمایش “مراسم روباه گیری” در شهر خرم آباد

۳- آرایش:

تقدیر: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به طراح گریم نمایش «مراسم روباه روباه» در شهرستان خرم آباد اهدا شد.

رتبه برتر: هیئت داوران در این دسته انتخابی نیستند.

۴- طراحی لباس:

مقام سوم: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به سما ستایش برای نمایش فرزند یک اهدا شد. عاشق من» در شهرستان بروجرد.

رتبه دوم: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به «سیمین محمدی» برای نمایش «شادی در اورسااز شهر خرم آباد.

مقام اول: دیپلم افتخار و جایزه نقدی به “صفیه موسوی» برای نمایش «مراسم روباه گیری» در شهر خرم آباد.

رتبه برتر: دیپلم افتخار به همراه جایزه نقدی به «نورالله ملکی» برای اجرای نمایش «سوگ زنده» در شهر خرم آباد اهدا شد.

۵- عملکرد زن:

تقدیر: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به «روژان احمدی تبار» برای بازی در نمایش «نبرد زندگی» در شهرستان پلدختر اهدا شد.

مکان برتر: «ناهید گودرزی» برای بازی در نمایش «درد تا مغز درد» از شهرستان الیگودرز دیپلم افتخار و جایزه نقدی دریافت کرد.

جایزه ویژه اجرا: لوح تقدیر با جایزه نقدی برای بازیگران نمایش «شاه» در شهرستان در باره.

۶- طرح و ایده:

تقدیر: لوح سپاس همراه با جایزه نقدی مشترکاً به «حسام شریعتمداری» برای برنامه «مستند مستند» از شهرستان بروجرد و به «ناهید گودرزی» برای برنامه «درد تا مغز درد می کند» اهدا شد. از شهر Aligoders. .

مقام اول: «علی» دیپلم افتخار و جایزه نقدی دریافت کرد خاکستربرای نمایش “نبرد زندگی” در شهر پلدختر.

۷- مستقیم:

تقدیر: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به «حسام الدین شریعتمداری» برای نمایش «مستند یک مستند» از شهرستان بروجرد اهدا شد.

مکان برتر: «خانم ناهید گودرزی» برای نمایش «ایست تا مغز به سر و جان» از شهرستان الیگودرز دیپلم افتخار و جایزه نقدی دریافت کرد.

نمایش خیابانی منتخب برای معرفی به جشنواره منطقه ای فجر: نمایش خیابانی «درد تا مغز به سر و جان می رسد».

مقام سوم: «شهرزاد عوض زاده» به طور مشترک برای نمایش «آب جهیزیه» شهرستان لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کرد. در باره و «احیا کوشکی» برای برنامه «شادی در اورسااز شهر خرم آباد.

مقام دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی مشترکاً به «فائزه خوانساری» برای نمایش «مراسم روباه روباه» در شهر خرم آباد و «پگاه موسوی کیا» برای نمایش «کوشبختی» اهدا شد. اورسااز شهر خرم آباد.

مقام اول: دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «ماریا الماسی» برای نمایش «شادی در اورسااز شهرستان خرم آباد

۸- عملکرد مردانه:

تقدیر: به «علی گنجی» مشترکاً لوح تقدیر و جایزه نقدی برای نمایش «آب مهریه» شهرستان اهدا شد. در باره و «باربد محمدپور» برای نمایش «بوبوک» در شهرستان دلفان.

مقام سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی مشترکاً به «عباس شیرزادی» برای نمایش «تحلیل» در شهر خرم آباد و به «پویا حسنوند» برای نمایش «مراسم روباه کشی» در شهر خرم آباد اهدا شد.

مقام دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی مشترکاً به «عرفان مقصودی» برای نمایش «قتل در مراسم خواستگاری» از شهرستان بروجرد و به «دولت شاهی دانمارکی» برای نمایش «مراسم فلر» اهدا شد. روباه» شهر خرم آباد. .

رتبه اول: هیئت داوران در این بخش چاره ای نداشتند.

۹- متن:

هیئت داوران متشکل از پیشکسوتان تئاتر استان لرستان «شکار خدا گودرزی» برای نگارش نمایشنامه «فرزند یک» بودند. عاشق مناو به ویژه از آن قدردانی کرد.

تقدیر: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به خانم نگین نعمت الهی برای نمایش دختران آفتاب از شهرستان الیگودرز اهدا شد.

مقام سوم: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به «ونفشه عربی» نویسنده اثر «بوبوک» از شهرستان دلفان اهدا می شود.

مقام دوم: افشین لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی دریافت کرد میر“، نویسنده نمایش “مراسم روباه گیری” از شهر خرم آباد.

مقام اول: دیپلم افتخار و جایزه نقدی به “داوودپور حمزه نویسنده اثر خوشبختی در اورسااز شهر خرم آباد.

۱۰- مستقیم:

تقدیر: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به «نگین نعمت الهی» برای کارگردانی نمایش «دختران آفتاب» شهرستان الیگودرز اهدا شد.

مقام سوم: «پگاه فزون خواه» برای کارگردانی نمایش «تحلیل» از شهرستان خرم آباد لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی دریافت کرد.

مقام دوم: پویا حسنوند برای اجرای نمایش ‘مراسم روباه روباه’ از شهرستان خرم آباد لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی دریافت کرد.

مقام اول: دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «رضا شاه کرمی» کارگردان نمایش «خوشبختی در» اهدا شد. اورسااز شهر خرم آباد.

نمایش های انتخاب شده توسط هیات داوران برای اطلاع رسانی جشنواره منطقه ای فجر با اولویت ذکر شده:

۱) نمایش “خوشبختی در اورسااز شهر خرم آباد.

۲) نمایش “مراسم روباه کشی” از شهر خرم آباد.

“بخش خیابان”

۱- طراحی لباس:

تقدیر: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به ‘آرش رضایی’ طراح صحنه و لباس نمایش شهرستان ‘شاه’ اهدا شد. در باره.

رتبه برتر: هیئت داوران در این دسته انتخابی نیستند.

۲- موسیقی:

تقدیر: لوح سپاس همراه با جایزه نقدی مشترکاً به «امیر رحمان خسروی» برای نمایش «سوگ زنده» از شهر خرم آباد و به «علی سلیمانی» برای نمایش «دردی به مغز و روح» اهدا شد. توسط الیگودرز. شهر

رتبه برتر: هیئت داوران در این دسته انتخابی نیستند.

۳- طراحی فضا:

تقدیر: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به «علی» اهدا شد. خاکستربرای نمایش “نبرد زندگی” در شهر پلدختر.

رتبه عالی: دیپلم افتخار به همراه جایزه نقدی به «امنه حسن علیزاده» برای نمایش «مستند یک مستند» از شهرستان بروجرد تعلق می گیرد.

۴- عملکرد مردانه:

تقدیر: «یاسر عبدی پور» برای نمایش «نبرد زندگی» از شهرستان پلدختر لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کرد.

۵- موسیقی:

رتبه اول: حمید دیپلم افتخار و جایزه نقدی دریافت کرد چنگایبرای نمایش “مراسم پوست اندازی روباه” در شهر خرم آباد.

۶- صحنه نگاری:

تقدیر: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به «امیدرضا محمودوند» و «امیرحسین جوانمرد» برای نمایش «تحلیل» شهر خرم آباد اهدا شد.

مقام سوم: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به طراح صحنه «بوبوک» از شهرستان دلفان اهدا شد.

مقام دوم: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به «پوریا حسنوند» برای نمایش «مراسم روباه پوستی» شهر خرم آباد اهدا شد.

مقام اول: دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «روحان امامی» برای نمایش «شادی در اورسااز شهر خرم آباد.

۷- عملکرد زن:

تقدیر: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی مشترکا به «شادی روزبهانی» برای نمایش «قتل در مراسم خواستگاری» در شهرستان بروجرد و به «پریا حافظی» برای نمایش «دختران خورشید» از شهرستان اهدا شد. از Aligoders.

لینک کوتاه : https://smartech.news/?p=135067

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.