تاریخ : دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024
0

بازماندگان مجلس یازدهم; نمایندگان کدام شهرها تغییر کردند؟

  • کد خبر : 220053
بازماندگان مجلس یازدهم;  نمایندگان کدام شهرها تغییر کردند؟

آفتاب نیوز: با اعلام رسمی نتایج انتخابات مجلس دوازدهم، اسامی منتخبان مشخص شد. برخی از نمایندگان مجلس یازدهم نتوانستند کرسی های خود را در مجلس حفظ کنند. در ستون مربوط به منتخبان، اسامی افراد حوزه های انتخاباتی که انتخابات به مرحله دوم کشیده شده است، درج شده است. در جدول زیر نمایندگان فعلی مجلس و […]

آفتاب نیوز:

با اعلام رسمی نتایج انتخابات مجلس دوازدهم، اسامی منتخبان مشخص شد.

برخی از نمایندگان مجلس یازدهم نتوانستند کرسی های خود را در مجلس حفظ کنند.

در ستون مربوط به منتخبان، اسامی افراد حوزه های انتخاباتی که انتخابات به مرحله دوم کشیده شده است، درج شده است.

در جدول زیر نمایندگان فعلی مجلس و نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم نشان داده شده است:

استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه نمایندگان فعلی نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم

لردگان و خانمیرزا و فولار

حسین بامیری

سید روح الله موسوی

شهر و کرد

احمد راستینه هفشجانی

احمد راستینه هفشجانی

برجن

امیر قلی جعفری بروجنی

غلامرضا میرزایی

اردل و فارسان

قدرت حمزه شلمزاری

حمیدرضا عزیزی

خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه نمایندگان فعلی نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم

بیرجند، ماذیم و خوسف

حسین خسروی اسفزار

علی مولوی حقیقی و سید حسن هاشمی (دور دوم)

فردوس، سرایان، طبس و بشرویه

مجید نصیرایی

محمد نصیری

نهبندان و سربیشه

مصطفی نخعی مصطفی نخعی

کائنات و زیرکوه

سلمان اسحقی سلمان اسحقی

سمنان

حوزه انتخابیه نمایندگان فعلی نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم
شاهرود

علی اصغر خانی

احمد عجم

سمنان و مهدیشهر

عباس گلرو عباس گلرو
دامغان

علی اکبر علیزاده برمی

علی اکبر علیزاده برمی

گرمسار

اردشیر مطهری

یاسر عربی

استان بوشهر

حوزه انتخابیه نمایندگان فعلی نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم

کنگان، دیر، جم و عسلویه

موسی احمدی

موسی احمدی

دشتی و تنگستان

غلامحسین کرمی

غلامحسین زارعی

بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالکریم جمیری

جعفر پوراکبکانی

دشت ها ابراهیم رضایی ابراهیم رضایی

استان کرمان

حوزه انتخابیه نمایندگان فعلی نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم

رفسنجان و انار

حسین جلالی

احمد انارکی محمدی

زرند و امیریه

عفاف شریعتی کهبنانی

عبدالحسین همتی سراپرده

کهنوج، منوجان، رودبار جنوبی، قالگنج و فاریاب

منصور شکراللهی

منصور شکراللهی

کرمان و راور

محمدرضا پورابحیمی داورانی، محمدمهدی زاهدی

شهباز حسن پور بیگلری، مجید دوستعلی

سیرجان و بردسیر

شهباز حسن پور بیگلری

محمد معتمدی زاده

جیرفت و عنبرآباد

ذبیح الله اعظمی ساردویی

بهنام سعیدی

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

موسی غضنفرآبادی

موسی غضنفرآبادی

شهر بابک

مصطفی رضا حسینی قطب آبادی

غلامرضا نویدی

بافت، رابر و ارزوئیه

صمدالله محمدی

یاسر سلیمانی

استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه نمایندگان فعلی نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم

کنگاور، سنه و هرسین

علی رضایی

وحید احمدی

اسلام آباد غربی و دالاهو

مجتبی بخشی پور

مجتبی بخشی پور

قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب

شهریار حیدری فتح الله حسینی
کرمانشاه محمد رشیدی، عبدالرضا مصری و ابراهیم عزیزی

محمد رشیدی (اکثریت آرا)

عبدالرضا مصری، جهانبخش امینی، ابراهیم رحیمی زنگنه و فضل الله رنجبر (مرحله دوم)

سنقر و کلایی

سید جواد حسینی کیا

سید جواد حسینی کیا

پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر

آرش زارتان لهونی

رستگار یوسفی

استان قزوین

حوزه انتخابیه نمایندگان فعلی نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم
تاکستان

رجب رحمانی

عباس بیگدلی

بوئین زهرا

روح الله عباسپور روح الله عباسپور

قزوین، آبیک و البرز

فاطمه محمدبیگی و لطف الله سیاهکلی

سالار ولایت مدار و فاطمه محمدبیگی

استان زنیان

حوزه انتخابیه نمایندگان فعلی نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم

زنجان و طارم

مصطفی طاهری و مهدی باقری

مصطفی طاهری (اکثریت آرا)

نبی الله محمدی و محمد اسماعیلی (مرحله دوم)

ابهر و خرمدره

حسن شجاعی

منصور علیمردانی

علامت ماه و ایجرود

مرتضی خاتمی

سید جمال موسوی

بنده خدا البرز حسینی

سعید رفیعی و احمد بیگدلی (مرحله دوم)

استان خراسان شمالی

حوزه انتخابیه نمایندگان فعلی نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم

بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان

محمد پاک مهر و محمد وحیدی

محمدمهدی شهریاری و محمد پاک مهر

شیروان علی جدی

عباس گهتری

اسفراین و بام صفی آباد

امان الله حسین پور هادی قوامی

استان مرکزی

حوزه انتخابیه نمایندگان فعلی نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم

اراک، کامیجان و خنداب

علی اکبر کریمی و محمدحسن آصفری

محمد جمالیان و

نادرقلی ابراهیمی

جومین

علیرضا نظری

محمد بیات

محلات و دیلیجان

علیرضا سلیمی

محمد جلالی

تفرش و آشتی

اما خدا خیرت بده اما خدا خیرت بده
شازند

محمود احمدی بگش

هوشنگ هادیان پور

ساوه و زرندیه

محمد سبزی محمد سبزی

استان یزد

حوزه انتخابیه نمایندگان فعلی نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم

اردک ها

محمدرضا دشتیاردکانی

مصطفی پوردهقان

یزد و اشکذر و زرچ جزء آن نیست.

محمد صالح جوکار

محمد صالح جوکار

مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم، بهاباد و مروست

محمدرضا صباغیان بافقی

محمدرضا صباغیان بافقی

سرخ کنید و سرخ کنید

جلیل میرمحمدی

جلیل میرمحمدی

استان مازندران

حوزه انتخابیه نمایندگان فعلی نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم

نوشهر و چالوس

محمدعلی محسنی بندپی

کامران پولادی

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

کیوان مرادیان کوچکسارایی و کمال علیپورخانکداری

عمران عباسی، مصطفی معلمی، کمال علیپور و علی کیشوری (بازی دوم)

همه

منصور علی زارعی کیاپی و علی بابایی کارنامی

عالیه زمانی کیاسری و علی بابایی

نور و محمود آباد

اما خدا حکیم است

عبدالوحید فیاضی

بهشهر، نکا و گلوگاه

غلامرضا شریعتی

غلامرضا شریعتی

بابل

علی کریمی فیروزجایی و مهدی سعادتی

حسن نتاج صلاحدار و احمد فاطمی

بابلسر، فریدون کنار

علی اصغر باقرزاده

علی اصغر باقرزاده
عشق

رضا حاجی پور

رضا حاجی پور

تنکابن، رامسر و عباس آباد

سید شمس الدین حسینی

سید شمس الدین حسینی

گیلان

حوزه انتخابیه نمایندگان فعلی نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم

لنگرود

پرویز محمد نژاد قاضی ملای

مهرداد لاهوتی

رشت سید علی آقازاده دفسری، جبار کوچی نژاد، محمدرضا احمدی

جبار کوچی نژاد، مهدی فلاح و محمدرضا احمدی

رودخانه

مهرداد گودرزوندچگینی

مهرداد گودرزوندچگینی
بندر انزلی

احمد دنیامالی

احمد دنیامالی
صومعه

کاظم دلخوش اباطری

سعید رحمت زاده

رودسر و املش

محمد صفری ملکمیان

محمدعلی جانی

دوالش، رضوانشهر و ماسال

حسن محمدیاری

یاسر اسلام دوست

آنها دود می کنند و شفت

خلیل بهروزی فر

سید کریم معصومی خسروآبادی

آستانه اشرفیه

ابراهیم نجفی ابراهیم نجفی
لاهیجان

رسول فرخیمیکل

سلمان کشاورز است

آستارا

غلامرضا مرحبا

اما برادرت

استان کردستان

حوزه انتخابیه نمایندگان فعلی نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم
مشتاق علیرضا زندیان علیرضا زندیان

سقز و بن

بهزاد رحیمی

محسن بیگلری

سنندج و دیواندره

محسن فتحی و مهدی فرشادان

سالار مرادی و محسن فتحی

قروه و دهگلان

تقسیم متوسط

محمد رسول شیخی زاده

مریوان و سروآباد

شیوا قاسمی پور

امید کریمیان

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه نمایندگان فعلی نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم

کهگیلویه، بهمئی و چرام

سید محمد محد

سید محمد محد

گچساران و بست

ناصر حسینی پور

غلامرضا تاج گردون

بویراحمد و دانا

مهدی روشنفکار

محمد بهرامی

استان گلستان

حوزه انتخابیه نمایندگان فعلی نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم

گرگان و آق قلا

رمضانعلی سنگدوینی و غلامرضا منتظری

رمضانعلی سنگدوینی و عبدالغفور امان زاده

مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش

رضا آریان پور

سیدنجیب حسینی

آزادشهر و رامیان

غلامعلی کوهساری

معاون جمشید

گنبد قابوس

امانگلیچ شادمهار

عبدالحکیم آق کاکلی
و گرجا طیار (مرحله دوم)

کردکوی، ترکمان، بندرگز و گمیشان

عبدالجلال آری

عبدالجلال آری

علی آباد کتول

رحمت الله نوروزی رحمت الله نوروزی

استان قم

ردیف نمایندگان فعلی انتخاب شده
۱ مجتبی ذوالنوری مجتبی ذوالنوری
۲ احمد امیرآبادی فراهانی محمد منان رئیسی
۳ قاسم روانبخش

لینک کوتاه : https://iran360news.com/?p=220053

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Immediate Momentum